Dla pacjenta

Zajęcia grupowe

Autoterapia grupowa

Celem zajęć jest osiągnięcie równowagi mięśniowej i stawowej. To czas poświęcony na rozluźnianie tych mięśni, które w codziennym życiu ulegają nadmiernemu napięciu oraz poznawanie mechanizmów powstawania tych napięć.

Dowiedz się więcej

Grupowa terapia edukacyjna

Wykorzystując specjalnie opracowane procedury edukacyjne, ankiety, testy i inne, uczestnik ma szansę określić swoje wzorce oraz nauczyć się prostych i skutecznych technik korygowania tych, które są niekorzystne.

Dowiedz się więcej

Terapia Edukacyjna w weekend

Warsztaty pozwolą Ci zrozumieć, jak Twój organizm reaguje na stres. Nauczysz się, jak rozpoznawać co Twoje ciało Ci komunikuje – jakie informacje możesz z niego czerpać oraz jakie narzędzia i techniki możesz wykorzystać.

Dowiedz się więcej

Sztuka Sprawności

Celem zajęć jest osiągnięcie równowagi mięśniowej i stawowej. To czas poświęcony na rozluźnianie tych mięśni, które w codziennym życiu ulegają nadmiernemu napięciu, a także szansa wzmocnienia tych, które reagują osłabieniem.

Dowiedz się więcej

CTM Rakowski

Centrum Terapii Manualnej jest prywatną placówką medyczną. Nasi wykwalifikowani terapeuci pracują w systemie Terapii Manualnej Rakowskiego, której przez lata uczyli się od jego twórcy – Andrzeja Rakowskiego. Znajdziesz u nas również szereg innych, nowoczesnych metod pomocy w dolegliwościach narządu ruchu i łagodzenia stresu.

Naszą misją jest niesienie pomocy terapeutycznej, przy jednoczesnym podnoszeniu świadomości w zakresie zdrowia, na najwyższym poziomie. Jako terapeuci manualni otaczamy opieką naszych pacjentów i pomagamy im w drodze zdrowienia. Wyróżnia nas indywidualne, całościowe, wnikliwe podejście integrujące oraz edukacja pacjentów zarówno w zakresie fizjologicznym jak i psychosomatycznym. Cechuje nas interdyscyplinarność i praca zespołowa, a pacjent jest najważniejszym terapeutą w zespole terapeutycznym.

Kierujemy się szacunkiem, pasją pomagania oraz pragnieniem nieustającego rozwoju naukowego i osobistego.

Zostaw swoje dane - skontaktujemy się

    Strona korzysta z zabezpieczenia reCaptcha. Zobacz Prywatność i Warunki Google.

    Zostaw numer - oddzwonimy