Dla pacjenta

Zajęcia grupowe

Autoterapia grupowa

Celem zajęć jest osiągnięcie równowagi mięśniowej i stawowej. To czas poświęcony na rozluźnianie tych mięśni, które w codziennym życiu ulegają nadmiernemu napięciu oraz poznawanie mechanizmów powstawania tych napięć.

Dowiedz się więcej

Grupowa terapia edukacyjna

Wykorzystując specjalnie opracowane procedury edukacyjne, ankiety, testy i inne, uczestnik ma szansę określić swoje wzorce oraz nauczyć się prostych i skutecznych technik korygowania tych, które są niekorzystne.

Dowiedz się więcej

Sztuka Sprawności

Celem zajęć jest osiągnięcie równowagi mięśniowej i stawowej. To czas poświęcony na rozluźnianie tych mięśni, które w codziennym życiu ulegają nadmiernemu napięciu, a także szansa wzmocnienia tych, które reagują osłabieniem.

Dowiedz się więcej

Terapia Edukacyjna w weekend

To dobra oferta dla osób, które uczestniczyły w turnusie terapeutycznym, a chcą przypomnieć sobie i pogłębić zarówno wiedzę jak i zdobyć nowe doświadczenia w zakresie psychosomatyki.

Dowiedz się więcej

Warsztaty dla nastolatków

Celem spotkania jest poznanie psychofizjologicznych metod łagodzenia stresu. Warsztat służy również profilaktyce oraz wzmacnianiu i budowaniu odporności psychicznej. Spotkanie prowadzone będzie przez doświadczonych psychologów – praktyków, w asyście wyszkolonych do pracy z ludźmi psów.

Dowiedz się więcej

Oferta online

Podczas Autoterapii online otrzymasz wsparcie i poradę w zakresie terapii domowej.

Terapeuta nauczy Cię jak wykonywać specyficzne dla Ciebie ćwiczenia i techniki tkankowe. Celem Autoterapii Online jest:

  • kontynuacja terapii pomimo niemożności odbycia wizyty u Twojego terapeuty.
  • wszczęcie terapii w sytuacji gdy jesteś w ostrym lub podostrym stanie bólowym lub w każdej innej sytuacji, która wymaga porady fizjoterapeuty.

Jeśli poziom napięcia w Twoim życiu jest teraz za duży, serdecznie polecamy sesje Terapii Edukacyjnej i EFT, szczególnie gdy czujesz, że stres nasila Twoje dolegliwości.

Więcej informacji na temat tych technik znajdziesz na naszej stronie internetowej w dziale OFERTA ONLINE.

CTM Rakowski

Centrum Terapii Manualnej jest prywatną placówką medyczną. Nasi wykwalifikowani terapeuci pracują w systemie Terapii Manualnej Rakowskiego, której przez lata uczyli się od jego twórcy – Andrzeja Rakowskiego. Znajdziesz u nas również szereg innych, nowoczesnych metod pomocy w dolegliwościach narządu ruchu i łagodzenia stresu.

Naszą misją jest niesienie pomocy terapeutycznej, przy jednoczesnym podnoszeniu świadomości w zakresie zdrowia, na najwyższym poziomie. Jako terapeuci manualni otaczamy opieką naszych pacjentów i pomagamy im w drodze zdrowienia. Wyróżnia nas indywidualne, całościowe, wnikliwe podejście integrujące oraz edukacja pacjentów zarówno w zakresie fizjologicznym jak i psychosomatycznym. Cechuje nas interdyscyplinarność i praca zespołowa, a pacjent jest najważniejszym terapeutą w zespole terapeutycznym.

Kierujemy się szacunkiem, pasją pomagania oraz pragnieniem nieustającego rozwoju naukowego i osobistego.

Zostaw swoje dane - skontaktujemy się

    Zostaw numer - oddzwonimy