Indywidualne sesje terapeutyczne

Terapia Manualna

Terapia Manualna Rakowskiego to nowoczesny, holistyczny i medyczny system leczenia dysfunkcji narządu ruchu, w których następstwie pojawiają się różne dolegliwości, najczęściej w postaci bólu.

Dowiedz się więcej

Autoterapia

Autoterapia wykonywana w domu jest bardzo ważnym, wręcz niezbędnym elementem zdrowienia, który pozwala utrwalić efekty pracy „gabinetowej” i daje Pacjentowi skuteczne narzędzia do samodzielnego radzenia sobie z bólem.

Dowiedz się więcej

Turnus leczniczy pięciodniowy

Pięciodniowe turnusy lecznicze organizujemy w ustalonych wcześniej terminach, od poniedziałku do piątku. Gorąco zachęcamy cierpiących z powodu dysfunkcji kręgosłupa i innych części narządu ruchu.

Dowiedz się więcej

3-dniowy Pobyt Leczniczy

3-dniowy pobyt leczniczy to obszerny program terapii indywidualnej, a także atrakcyjne zajęcia dodatkowe! Z przyjemnością przedstawiamy ofertę dla Pacjentów, którzy chcą rozwijać świadomość ciała.

Dowiedz się więcej

Fizjoterapia uroginekologiczna

Główny założeniem fizjoterapii uroginekologicznej jest zadbanie o kobiece dno miednicy – czyli rejon związany z szeregiem mięśni funkcjonalnie połączonych z pęcherzem moczowym, macicą i odbytnicą.

Dowiedz się więcej

Terapia dna miednicy

Głównym założeniem fizjoterapii dna miednicy jest zadbanie o męskie dno miednicy. Dysfunkcje jego struktur doprowadzają do istotnych zaburzeń w tej sferze.

Dowiedz się więcej

Fizjoterapia stomatologiczna

Głównym celem fizjoterapii stomatologicznej jest poprawa komfortu życia pacjenta przez wyeliminowanie objawów takich jak ból, pieczenie, drętwienie w obrębie twarzy i głowy, a także przywrócenie równowagi mięśniowej tego rejonu.

Dowiedz się więcej

Diagnostyka wzorca chodu i biegu aparatem DigitSolePro®

Innowacyjna technologia, pozwalająca na lepsze zbadanie, śledzenie i analizowanie wzorca chodu Pacjenta w warunkach naturalnych, podczas swobodnego ruchu lub biegania.

Dowiedz się więcej

Terapia skolioz i wad postawy

Ogromne znaczenie w powstawaniu bólu i innych dolegliwości, a także zniekształceń ciała u dorosłych należy przypisać tzw. ukrytym zaburzeniom czynności ruchowych wieku dziecięcego.

Dowiedz się więcej

Terapia czaszkowo- krzyżowa

Terapia czaszkowo-krzyżowa to jedna z metod terapii manualnej. Stosowana jest przy dolegliwościach związanych nie tylko z ciałem pacjenta, ale również z całą jego osobą.

Dowiedz się więcej

Terapia edukacyjna

W Terapii Edukacyjnej wykorzystujemy sprawdzone praktycznie sposoby i techniki zaczerpnięte z różnych metod psychoterapii (Gestalt, RTZ, Analiza Transakcyjna, innych), dostosowane do potrzeb pracy z narządem ruchu.

Dowiedz się więcej

Refleksologia

Zabiegi refleksologii poprawiają unerwienie, krążenie krwi w organizmie, jednocześnie usprawniają układ limfatyczny, który łatwiej usuwa toksyny. Dodatkowo łagodzą bóle, obniżają stresy i napięcia.

Dowiedz się więcej

Lekarz specjalista ortopeda traumatolog

Autor prac naukowych opublikowanych w polskich i zagranicznych czasopismach ortopedycznych. Uczestnik niezliczonych konferencji, również jako aktywny mówca.

Dowiedz się więcej

Psycholog

“Sami nadajemy sens naszemu życiu, ale inni są w tym bardzo pomocni”. Zapraszamy na sesje i porady psychologiczne. Oferujemy fachowe i nowoczesne wsparcie  dzieciom i nastolatkom, dorosłym oraz parom.

Dowiedz się więcej
Zostaw numer - oddzwonimy