Zajęcia grupowe i Turnusy Lecznicze

Turnus leczniczy pięciodniowy

Pięciodniowe turnusy lecznicze organizujemy w ustalonych wcześniej terminach, od poniedziałku do piątku. Gorąco zachęcamy cierpiących z powodu dysfunkcji kręgosłupa i innych części narządu ruchu.

Dowiedz się więcej

Terapia Edukacyjna w weekend

Warsztaty pozwolą Ci zrozumieć, jak Twój organizm reaguje na stres. Nauczysz się, jak rozpoznawać co Twoje ciało Ci komunikuje – jakie informacje możesz z niego czerpać oraz jakie narzędzia i techniki możesz wykorzystać.

Dowiedz się więcej

Autoterapia grupowa

Celem zajęć jest osiągnięcie równowagi mięśniowej i stawowej. To czas poświęcony na rozluźnianie tych mięśni, które w codziennym życiu ulegają nadmiernemu napięciu oraz poznawanie mechanizmów powstawania tych napięć.

Dowiedz się więcej

Grupowa terapia edukacyjna

Wykorzystując specjalnie opracowane procedury edukacyjne, ankiety, testy i inne, uczestnik ma szansę określić swoje wzorce oraz nauczyć się prostych i skutecznych technik korygowania tych, które są niekorzystne.

Dowiedz się więcej

Warsztaty dla nastolatków

Celem spotkania jest poznanie psychofizjologicznych metod łagodzenia stresu. Warsztat służy również profilaktyce oraz wzmacnianiu i budowaniu odporności psychicznej. Spotkanie prowadzone będzie przez doświadczonych psychologów – praktyków, w asyście wyszkolonych do pracy z ludźmi psów.

Dowiedz się więcej

Sztuka Sprawności

Celem zajęć jest osiągnięcie równowagi mięśniowej i stawowej. To czas poświęcony na rozluźnianie tych mięśni, które w codziennym życiu ulegają nadmiernemu napięciu, a także szansa wzmocnienia tych, które reagują osłabieniem.

Dowiedz się więcej
Zostaw numer - oddzwonimy