Mini turnus

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę MINI turnusu – trzydniowego pobytu  dla Pacjentów, którzy chcą:

kontynuować terapię
doskonalić autoterapię
rozwijać świadomość ciała
skorzystać z szerokiej oferty terapeutycznej, edukacyjnej oraz rekreacyjnej.

MINI turnus to obszerny program terapii indywidualnej, a także atrakcyjne zajęcia dodatkowe!

Jak wygląda plan ?

Pobyt trwa 3 dni, a program dzienny obejmuje ok. 3 godzin zajęć:

terapia manualna- ok. 50 minut

autoterapia indywidualna – ok. 45 minut

terapia CranioSacralna, manipulacje wisceralne, terapia stomatologiczna, uroginekologiczna  lub inne w zależności od wskazań- ok. 50 min.

Zajęcia dodatkowe

Istnieje możliwość skorzystania z usług dodatkowych, np.: masażu, drenażu limfatycznego, masażu Kobido, akupunktury i innych. Oferujemy także indywidualne sesje terapii edukacyjnej oraz konsultacje u dietetyka wraz z możliwością opracowania diety. Zachęcamy do udziału zajęciach Sztuka Sprawności. Zajęcia te są płatne dodatkowo.

Każdy Pacjent na zakończenie MINI turnusu otrzymuje:

voucher na 1 bezpłatną wizytę kontrolną do zrealizowania w ciągu 6 m-cy

jednorazowy 20% rabat na zakupy w naszym sklepie

zestaw ćwiczeń i instruktaż do dalszej pracy indywidualnej w domu.

Zapisy na turnus

Prosimy zainteresowanych o telefoniczne zgłaszanie swojego udziału. Rezerwacja miejsc dokonywana jest indywidualnie, w oparciu o aktualną dostępność wolnych terminów.  Po potwierdzeniu terminów i zaksięgowaniu wpłaty pracownik rejestracji skontaktuje się w celu ustalenia godziny rozpoczęcia zajęć pierwszego dnia turnusu, a także rezerwacji hotelu.

UWAGA!

Rezygnację czy zmianę terminu turnusu można zgłaszać najpóźniej na 10 dni przed jego rozpoczęciem. Po tym terminie przedpłaty nie będą zwracane.

Miejsce w pokoju dwu lub trzyosobowym rezerwujemy pod warunkiem, że na danym turnusie znajdą się osoby chętne do wspólnego zakwaterowania. Restauracja hotelowa nie realizuje specjalnych diet.

Odpłatność

Koszt mini turnusu w ramach programu podstawowego jest stały i wynosi 1750 zł. Cena nie uwzględnia zakwaterowania i wyżywienia.

Całkowitą płatność za mini turnus należy uiścić w nieprzekraczalnym terminie 14 dni od dnia otrzymania potwierdzenia terminu na konto bankowe : PKO BP  90 1020 4027 0000 1102 0445 3098 lub na miejscu gotówką lub kartą.
Zachęcamy do opłacenia mini turnusu realizując zakup usługi w naszym sklepie internetowym. Dodatkowo przy tej opcji zakupu dostępne są inne formy płatności, w tym pay po (zakup z odroczeniem płatności) lub zakup ratalny. 

Zajęcia realizowane poza programem podstawowym są płatne dodatkowo. Szczegóły dostępne są w zakładce cennik. Nie realizujemy refundacji z NFZ. Kwota odpłatności za zajęcia dodatkowe obliczana jest po  ich podsumowaniu ostatniego dnia pobytu. Ww. należność prosimy regulować na miejscu, gotówką lub kartą.

Zostaw numer - oddzwonimy