Mini turnus

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę MINI turnusu – trzydniowego pobytu  dla Pacjentów, którzy chcą:

kontynuować terapię
doskonalić autoterapię
rozwijać świadomość ciała
skorzystać z szerokiej oferty terapeutycznej, edukacyjnej oraz rekreacyjnej.

MINI turnus to obszerny program terapii indywidualnej, a także atrakcyjne zajęcia dodatkowe!

Jak wygląda plan ?

Pobyt trwa 3 dni (poniedziałek- środa), a program dzienny obejmuje ok. 3 godzin zajęć:

terapia manualna- ok. 50 minut

autoterapia indywidualna – ok. 45 minut

terapia CranioSacralna, manipulacje wisceralne lub manipulacje powięzi- ok. 50 min.

Zajęcia dodatkowe

Po uzgodnieniu z terapeutą prowadzącym Istnieje możliwość skorzystania z masażu czy drenażu limfatycznego. Oferujemy także indywidualne sesje terapii edukacyjnej, a także konsultacje u dietetyka wraz z możliwością opracowania diety. Zachęcamy do udziału we wtorkowych zajęciach Sztuka Sprawności. Zajęcia te są płatne dodatkowo.

Zapisy na turnus

Prosimy zainteresowanych o telefoniczne zgłaszanie swojego udziału. Rezerwacja miejsc dokonywana jest indywidualnie, w oparciu o aktualną dostępność wolnych terminów.  Pocztą lub e-mailem prześlemy potwierdzenie zgłoszenia wraz z nr konta, na które prosimy wpłacić 450 zł, jako potwierdzenie zgłoszenia. O kwotę tę pomniejszona zostanie końcowa opłata za turnus. Pracownik rejestracji skontaktuje się w celu ustalenia godziny rozpoczęcia zajęć pierwszego dnia turnusu, a także rezerwacji hotelu.

UWAGA!

Rezygnację czy zmianę terminu turnusu można zgłaszać najpóźniej na 10 dni przed jego rozpoczęciem. Po tym terminie przedpłaty nie będą zwracane.

Miejsce w pokoju dwu lub trzyosobowym rezerwujemy pod warunkiem, że na danym turnusie znajdą się osoby chętne do wspólnego zakwaterowania. Restauracja hotelowa nie realizuje specjalnych diet.

Odpłatność

Koszt turnusu kalkulowany jest indywidualnie dla każdego pacjenta. Zajęcia realizowane poza programem podstawowym (masaż, drenaż, terapia CranioSacralna, konsultacja dietetyczna, terapia edukacyjna) są płatne dodatkowo. Szczegóły dostępne są w zakładce cennik. Nie realizujemy refundacji z NFZ. Należności prosimy regulować na miejscu, gotówką lub kartą.

Umów się na wizytę

Skontaktuj się
Zostaw numer - oddzwonimy