Sztuka Sprawności

Zapraszamy na cotygodniowe zajęcia:  SZTUKA SPRAWNOŚCI!

Każdy ma szansę żyć w zdrowiu, sprawności, szczęściu… Aby to osiągnąć trzeba wiedzieć i umieć.

Znajdziesz to u nas!

Celem zajęć jest osiągnięcie równowagi mięśniowej i stawowej. To czas poświęcony na rozluźnianie tych mięśni, które w codziennym życiu ulegają nadmiernemu napięciu, a także szansa wzmocnienia tych, które reagują osłabieniem. Dzięki bezpiecznie dobranym ćwiczeniom wzmacniamy ich głębokie partie, poprawiamy elastyczność, koordynację i równowagę. Uczymy się kontroli oddechu, dzięki czemu uzyskujemy skupienie, wyciszenie. Zajęcia obejmują intensywną pracą nad ciałem i umysłem.

Podczas zajęć wykorzystujemy i łączymy techniki z różnych dziedzin takich jak: hatha yoga, Terapia Manualna Rakowskiego, świadomość ciała, pilates, improwizacja, kontakt improwizacja, praca z oddechem.

Co jest potrzebne?

Wystarczy niekrępujący ruchów strój. Ćwiczymy na boso. Sala jest wyposażona we wszystkie niezbędne pomoce. Wystarczy tylko przyjść!

Zajęcia prowadzone są w grupach max 14-sto osobowych.

Czas trwania: 1,5  godziny

Terminy:

Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki o godzinie 18:30.

Prowadzący

Joanna Gronek – mgr fizjoterapii, właścicielka firmy CUD YOGA, absolwentka pierwszego stopnia kierunku Taniec, w specjalności Kompozycje i techniki taneczne. Jako fizjoterapeuta zwraca szczególną uwagę na prawidłową pracę ciała dostosowaną do indywidualnych potrzeb uczestników zajęć.

Jeśli potrzebujesz konsultacji fizjoterapeuty, przyjdź chwilę przed zajęciami i dowiedz się jak zadbać o swoje bezpieczeństwo podczas ćwiczeń.

Zapisy bezpośrednio u prowadzącej pod nr telefonu: 662 093 336

Zostaw numer - oddzwonimy