Sztuka Sprawności

Zapraszamy na cotygodniowe zajęcia:  SZTUKA SPRAWNOŚCI!

Każdy ma szansę żyć w zdrowiu, sprawności, szczęściu… Aby to osiągnąć trzeba wiedzieć i umieć.

Znajdziesz to u nas!

Celem zajęć jest osiągnięcie równowagi mięśniowej i stawowej. To czas poświęcony na rozluźnianie tych mięśni, które w codziennym życiu ulegają nadmiernemu napięciu, a także szansa wzmocnienia tych, które reagują osłabieniem. Dzięki bezpiecznie dobranym ćwiczeniom wzmacniamy ich głębokie partie, poprawiamy elastyczność, koordynację i równowagę. Uczymy się kontroli oddechu, dzięki czemu uzyskujemy skupienie, wyciszenie. Zajęcia obejmują intensywną pracą nad ciałem i umysłem.

Podczas zajęć wykorzystujemy i łączymy techniki z różnych dziedzin takich jak: hatha yoga, Terapia Manualna Rakowskiego, świadomość ciała, pilates, improwizacja, kontakt improwizacja, praca z oddechem.

Co jest potrzebne?

Wystarczy niekrępujący ruchów strój. Ćwiczymy na boso. Sala jest wyposażona we wszystkie niezbędne pomoce. Wystarczy tylko przyjść!

Zajęcia prowadzone są w grupach max 15-sto osobowych.

Czas trwania: 1,5  godziny

Terminy

Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki o godzinie 18:30.

Cena

Jednorazowe wejście na zajęcia:  35 zł

Karnet miesięczny- 4 wejścia (1 x w tygodniu) do wykorzystania w ciągu 6 tygodni: 130zł

Karnet miesięczny- 8 wejść (2 x w tygodniu) do wykorzystania w ciągu 6 tygodni: 240zł

Z Kartą Mieszkańca 10% zniżki!

Zasady uczestnictwa

Ze względów organizacyjnych oraz aby zapewnić wszystkim ćwiczącym maksymalny komfort uczestnictwa ilość miejsc na zajęciach jest ograniczona. Dlatego na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy.

Osoby, które wykupią karnet mają pierwszeństwo wejścia, z tym, że o nieobecności powinny powiadomić naszą rejestrację najpóźniej dnia poprzedniego, aby umożliwić innym chętnym uczestnictwo. Wówczas wejście pozostaje aktywne do wykorzystania maksymalnie w ciągu 6 tygodni od daty zakupu karnetu,

W przypadku niezgłoszenia nieobecności niewykorzystane wejście przepada. Prosimy zatem o wcześniejsze powiadamianie nas o takich sytuacjach.

Uczestnicy korzystający z wejściówek jednorazowych zapisują się na zajęcia telefonicznie: 61 814 79 00.

Jednorazowo można zapisać się maksymalnie na 2 zajęcia. Należy wówczas opłacić je góry. Wejściówki jednorazowe są ważne w danym dniu.

Uprzejmie informujemy, że w przypadku braku zgłoszenia na zajęcia, wejście może okazać się niemożliwe, jeśli limit miejsc zostanie wcześniej wyczerpany.

O dostępności miejsc w danym dniu informujemy na naszym profilu facebook. Zachęcamy do polubienia i obserwowania strony.

Odwiedź profil

Prowadzący

Joanna Gronek – mgr fizjoterapii, właścicielka firmy CUD YOGA, absolwentka pierwszego stopnia kierunku Taniec, w specjalności Kompozycje i techniki taneczne. Jako fizjoterapeuta zwraca szczególną uwagę na prawidłową pracę ciała dostosowaną do indywidualnych potrzeb uczestników zajęć.

Jeśli potrzebujesz konsultacji fizjoterapeuty, przyjdź chwilę przed zajęciami i dowiedz się jak zadbać o swoje bezpieczeństwo podczas ćwiczeń.

Zostaw numer - oddzwonimy