Informacje

ABC pacjenta

Nasze Centrum zaprasza od poniedziałku do czwartku w godzinach od 7:30 do 19:30, w piątki w godzinach od 7:30 do 17:00.

Rejestracja telefoniczna jest czynna od poniedziałku do czwartku od 8.00 do 19.00, w piątki od 8:00 do 16:30, pod numerem: 61 814 79 00.
Wizyty można samodzielnie umawiać całodobowo online. Zachęcamy do założenia konta Pacjenta.

Wizyty umawiane są na konkretny dzień i godzinę. Jeśli chcesz zgłosić się na turnus, skorzystaj z informacji o bieżących terminach i wolnych miejscach w zakładkach Turnus pięciodniowy i Mini turnus.

Pamiętaj

Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz dotrzeć na umówioną wizytę czy turnus koniecznie poinformuj nas o tym! Wspólnie ustalimy nowy termin. Wizytę możesz bezpłatnie odwołać lub przełożyć najpóźniej na 24 godziny przez planowanym terminem. Po tym czasie do kolejnej wizyty doliczana jest dodatkowa opłata w wysokości 50% wartości usługi.

Dwukrotne nie pojawienie się na umówionej wizycie bez uprzedzenia powoduje utratę wszystkich następnych zarezerwowanych terminów. Dotyczy to również pakietów zniżkowych. Wówczas wpłacona kwota za pakiet nie podlega ani zwrotowi ani przeniesieniu na inne terminy.

Oferujemy atrakcyjne  pakiety zniżkowe. Zapoznaj się z naszymi propozycjami.

Jeżeli  przed planowaną wizytą lub w jej dniu zaobserwujesz u siebie objawy infekcji – poinformuj o tym naszą rejestrację. Rozważ ewentualną zmianę terminu wizyty lub skorzystaj z e-wizyty czy teleporady.

Centrum jest nieczynne w soboty, niedziele i święta.

Na pierwszą wizytę weź ze sobą zdjęcia RTG, badanie tomografii, rezonansu lub inne, jeśli je posiadasz. Jeśli nie masz żadnych badań, nie musisz ich robić specjalnie.

Przed wizytą konieczne jest dopełnienie kilku formalności, dlatego przyjdź około 10-15 minut wcześniej i zgłoś się do rejestracji.

Jeśli zapisałeś się na turnus, zabierz ze sobą dokumentację medyczną, strój sportowy, skarpetki do ćwiczeń i wygodne obuwie.

Nie wymagamy skierowań, wystarczy, że sam się do nas zgłosisz.

Wizyty i turnusy są odpłatne. Szczegóły w cenniku.

CENNIK NASZYCH USŁUG

Wyszukiwarka Terapeutów

Tutaj odnajdziesz terapeutów w Polsce i za granicą, którzy ukończyli nasz kurs Terapii Manualnej Rakowskiego i pracują tą metodą.

Szukaj terapeuty
Zostaw numer - oddzwonimy