Informacje

ABC pacjenta

Nasza rejestracja jest czynna od poniedziału do czwartku w godzinach  od 9.00 do 19.00, w piątki w godzinach od 9:00 do 17:00, pod numerem telefonu:
61 814 79 00.

Wizyty umawiane są na konkretny dzień i godzinę  tylko telefonicznie.  Jeśli chcesz zgłosić się na turnus, skorzystaj z informacji o bieżących terminach i wolnych miejscach w zakładkach Turnus pięciodniowy i Mini turnus.

Pamiętaj

Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz dotrzeć na umówioną wizytę czy turnus koniecznie poinformuj nas o tym! Wspólnie ustalimy nowy termin.

Dwukrotne nie pojawienie się na umówionej wizycie bez uprzedzenia powoduje utratę wszystkich następnych zarezerwowanych terminów. Dotyczy to również pakietów zniżkowych. Wówczas wpłacona kwota za pakiet nie podlega ani zwrotowi ani przeniesieniu na inne terminy.

Oferujemy atrakcyjne  pakiety zniżkowe. Zapoznaj się z regulaminem.

Jeżeli  od momentu rejestracji do planowanej wizyty zaobserwujesz u siebie objawy infekcji – poinformuj o tym naszą rejestrację. Rozważyć ewentualną zmianę terminu wizyty lub skorzystaj z e-wizyty czy teleporady.

Pamiętaj, że zgłaszając się do Centrum zobowiązany jesteś do noszenia maseczki ochronnej. Dotyczy to także osób towarzyszących.

Centrum jest nieczynne w soboty, niedziele i święta.

Na pierwszą wizytę weź ze sobą zdjęcia RTG, badanie tomografii, rezonansu lub inne, jeśli je posiadasz. Jeśli nie masz żadnych badań, nie musisz ich robić specjalnie.

Przed wizytą konieczne jest dopełnienie kilku formalności, dlatego przyjdź około 10-15 minut wcześniej i zgłoś się do rejestracji.

Jeśli zapisałeś się na turnus, zabierz ze sobą dokumentację medyczną, strój sportowy, skarpetki do ćwiczeń i wygodne obuwie.

Nie wymagamy skierowań, wystarczy, że sam się do nas zgłosisz.

Wizyty i turnusy są odpłatne. Szczegóły w cenniku.

CENNIK NASZYCH USŁUG

Wyszukiwarka Terapeutów

Tutaj odnajdziesz terapeutów w Polsce i za granicą, którzy ukończyli nasz kurs Terapii Manualnej Rakowskiego i pracują tą metodą.

Szukaj terapeuty
Zostaw numer - oddzwonimy