Informacje

ABC pacjenta

Nasza rejestracja jest czynna od poniedziału do czwartku w godzinach  od 9.00 do 19.00, w piątki w godzinach od 9:00 do 17:00, pod numerem telefonu:
61 814 79 00.

Wizyty umawiane są na konkretny dzień i godzinę  tylko telefonicznie.  Jeśli chcesz zgłosić się na turnus, skorzystaj z informacji o bieżących terminach i wolnych miejscach w zakładkach Turnus pięciodniowy i Mini turnus.

UWAGA

W trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo wszystkich Pacjentów do odwołania obowiązują następujące procedury:

  • podczas rejestracji telefonicznej przeprowadzamy z Pacjentem ankietę wstępnej kwalifikacji – bardzo prosimy o szczere odpowiedzi
  • jeżeli  od momentu rejestracji do planowanej wizyty zaobserwujecie Państwo u siebie jakiekolwiek objawy infekcji- prosimy koniecznie i niezwłocznie informować o tym naszą rejestrację
  • dodatkowo w dniu wizyty Pacjent wypełnia ankietę aktualizacyjną, która jest decydująca o przyjęciu – w przypadku nieudzielenia odpowiedzi lub choćby jednej odpowiedzi twierdzącej Placówka ma prawo odmówić przyjęcia na wizytę. W takim przypadku zawsze możecie Państwo skorzystać z e-wizyty lub teleporady
  • Pacjenci zgłaszający się do Centrum zobowiązani są do noszenia maseczki, a przed wejściem do gabinetu dodatkowo proszeni są o zdezynfekowanie rąk i założenie rękawiczek
  • to samo obowiązuje osoby towarzyszące, przy czym prosimy, w miarę możliwości, o ograniczenie liczby takich osób
  • prosimy o zachowywanie bezpiecznego dystansu, zarówno z pracownikami Centrum, jak i innymi Pacjentami
  • w gabinecie obowiązuje absolutny zakaz używania telefonów komórkowych
  • prosimy o ograniczanie ilości rzeczy wnoszonych do gabinetu, okrycia wierzchnie należy pozostawić w szatni.

Kalendarz zajęć

Przejdź do kalendarza i sprawdź wolne terminy zajęć

Pamiętaj

Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz dotrzeć na umówioną wizytę czy turnus koniecznie poinformuj nas o tym! Wspólnie ustalimy nowy termin.

Dwukrotne nie pojawienie się na umówionej wizycie bez uprzedzenia powoduje utratę wszystkich następnych zarezerwowanych terminów. Dotyczy to również pakietów zniżkowych. Wówczas wpłacona kwota za pakiet nie podlega ani zwrotowi ani przeniesieniu na inne terminy.

Oferujemy atrakcyjne  pakiety zniżkowe. Zapoznaj się z regulaminem.

Centrum jest nieczynne w soboty, niedziele i święta.

Na pierwszą wizytę weź ze sobą zdjęcia RTG, badanie tomografii, rezonansu lub inne, jeśli je posiadasz. Jeśli nie masz żadnych badań, nie musisz ich robić specjalnie.

Przed wizytą konieczne jest dopełnienie kilku formalności, dlatego przyjdź około 10-15 minut wcześniej i zgłoś się do rejestracji.

Jeśli zapisałeś się na turnus, zabierz ze sobą dokumentację medyczną, strój sportowy, skarpetki do ćwiczeń i wygodne obuwie.

Nie wymagamy skierowań, wystarczy, że sam się do nas zgłosisz.

Wizyty i turnusy są odpłatne. Szczegóły w cenniku.

CENNIK NASZYCH USŁUG

Wyszukiwarka Terapeutów

Tutaj odnajdziesz terapeutów w Polsce i za granicą, którzy ukończyli nasz kurs Terapii Manualnej Rakowskiego i pracują tą metodą.

Szukaj terapeuty
Zostaw numer - oddzwonimy