Indywidualne sesje terapeutyczne

Fizjoterapia stomatologiczna

Głównym celem fizjoterapii stomatologicznej jest poprawa komfortu życia pacjenta przez wyeliminowanie objawów takich jak ból, pieczenie, drętwienie w obrębie twarzy i głowy, a także przywrócenie równowagi mięśniowej tego rejonu.

Dowiedz się więcej

Fizjoterapia uroginekologiczna

Główny założeniem fizjoterapii uroginekologicznej jest zadbanie o kobiece dno miednicy – czyli rejon związany z szeregiem mięśni funkcjonalnie połączonych z pęcherzem moczowym, macicą i odbytnicą.

Dowiedz się więcej

Terapia skolioz i wad postawy

Ogromne znaczenie w powstawaniu bólu i innych dolegliwości, a także zniekształceń ciała u dorosłych należy przypisać tzw. ukrytym zaburzeniom czynności ruchowych wieku dziecięcego.

Dowiedz się więcej

Terapia edukacyjna

W Terapii Edukacyjnej wykorzystujemy sprawdzone praktycznie sposoby i techniki zaczerpnięte z różnych metod psychoterapii (Gestalt, RTZ, Analiza Transakcyjna, innych), dostosowane do potrzeb pracy z narządem ruchu.

Dowiedz się więcej

Terapia czaszkowo- krzyżowa

Terapia czaszkowo-krzyżowa to jedna z metod terapii manualnej. Stosowana jest przy dolegliwościach związanych nie tylko z ciałem pacjenta, ale również z całą jego osobą.

Dowiedz się więcej

Refleksologia

Zabiegi refleksologii poprawiają unerwienie, krążenie krwi w organizmie, jednocześnie usprawniają układ limfatyczny, który łatwiej usuwa toksyny. Dodatkowo łagodzą bóle, obniżają stresy i napięcia.

Dowiedz się więcej

Poradnictwo żywieniowe

Przygotowując dietę kierujemy się indywidualnymi potrzebami każdej osoby, jej stanem zdrowia oraz upodobaniami kulinarnymi. Każdy plan żywieniowy układamy w taki sposób, aby przynosił oczekiwane efekty.

Dowiedz się więcej

Mini turnus

MINI turnus to obszerny program terapii indywidualnej, a także atrakcyjne zajęcia dodatkowe! Z przyjemnością przedstawiamy ofertę MINI turnusu – trzydniowego pobytu  dla Pacjentów, którzy chcą rozwijać świadomość ciała.

Dowiedz się więcej

Masaż

Nasz zabieg masażu jest czymś więcej niż klasyczny masaż leczniczy czy też relaksacyjny; jest sumą różnych sposobów oddziaływania, które terapeuta dopasowuje indywidualnie do Twoich potrzeb.

Dowiedz się więcej

Manipulacje wisceralne

Poprzez manipulacje trzewne odzyskujemy prawidłową ruchomość, elastyczność i napięcia tkanek wokół danego narządu, a tym samym powodujemy lepsze jego ukrwienie i poprawę jego funkcjonowania.

Dowiedz się więcej

Manipulacje powięzi

Jest to metoda terapii manualnej o bardzo dużej skuteczności w normalizowaniu dolegliwości bólowych (a także innych objawów) narządu ruchu. Twórcą metody jest włoski fizjoterapeuta Luigi Stecco.

Dowiedz się więcej

Lekarz specjalista ortopeda traumatolog

Autor prac naukowych opublikowanych w polskich i zagranicznych czasopismach ortopedycznych. Uczestnik niezliczonych konferencji, również jako aktywny mówca.

Dowiedz się więcej

EFT – Techniki Emocjonalnej Wolności

Pod tą tajemniczą nazwą i niecodziennie wyglądającą techniką kryje się niezwykle skuteczne narzędzie do redukowania poziomu stresu.

Dowiedz się więcej

Turnus rehabilitacyjny pięciodniowy

Pięciodniowe turnusy lecznicze organizujemy w ustalonych wcześniej terminach, od poniedziałku do piątku. Gorąco zachęcamy cierpiących z powodu dysfunkcji kręgosłupa i innych części narządu ruchu.

Dowiedz się więcej

Autoterapia

Autoterapia wykonywana w domu jest bardzo ważnym, wręcz niezbędnym elementem zdrowienia, który pozwala utrwalić efekty pracy „gabinetowej” i daje Pacjentowi skuteczne narzędzia do samodzielnego radzenia sobie z bólem.

Dowiedz się więcej

Terapia Manualna

Terapia Manualna Rakowskiego to nowoczesny, holistyczny i medyczny system leczenia dysfunkcji narządu ruchu, w których następstwie pojawiają się różne dolegliwości, najczęściej w postaci bólu.

Dowiedz się więcej
Zostaw numer - oddzwonimy