Terapia dna miednicy

Terapia dna miednicy

Głównym założeniem fizjoterapii dna miednicy jest zadbanie o męskie dno miednicy. Dysfunkcje jego struktur doprowadzają do istotnych zaburzeń w tej sferze.

Dowiedz się więcej

Diagnostyka wzorca chodu i biegu aparatem DigitSolePro®

Innowacyjna technologia, pozwalająca na lepsze zbadanie, śledzenie i analizowanie wzorca chodu Pacjenta w warunkach naturalnych, podczas swobodnego ruchu lub biegania.

Dowiedz się więcej

Masaż – seria 5 sesji

Relaks i odprężenie. Kup serię masaży w atrakcyjnej cenie!

Dowiedz się więcej

Kobido – pakiet 6 sesji +1 masaż gratis

Odpręż się dzięki technice Kobido. Kup pakiet 6 sesji , a dodatkowy masaż otrzymasz w prezencie.

Dowiedz się więcej

Kobido – pakiet 3 sesji

Odpręż się dzięki technice Kobido. Kup pakiet 3 sesji w atrakcyjnej cenie.

Dowiedz się więcej

Masaż Kobido

Nowość! Odpręż się u nas dzięki technice Kobido. To jedna z najbardziej złożonych form masażu, dzięki której rozluźnisz napięcia mięśniowe szyi i dekoltu, poprawisz owal twarzy, zredukujesz cienie i opuchlizny wokół oczu, wygładzisz zmarszczki i poprawisz koloryt skóry.

Dowiedz się więcej

Akupunktura

Akupunktura to zabieg polegający na wprowadzeniu jednorazowych i sterylnych igieł w punkty na ciele o ściśle określonej lokalizacji. Miejsca nakłucia wybrane są przez terapeutę w oparciu o wcześniej postawioną diagnozę. Akupunktura jest częścią Tradycyjnej Medycyny Chińskiej stanowiąc jej podstawowy filar.

Dowiedz się więcej

Psycholog

“Sami nadajemy sens naszemu życiu, ale inni są w tym bardzo pomocni”. Zapraszamy na sesje i porady psychologiczne. Oferujemy fachowe i nowoczesne wsparcie  dzieciom i nastolatkom, dorosłym oraz parom.

Dowiedz się więcej

Fizjoterapia stomatologiczna

Głównym celem fizjoterapii stomatologicznej jest poprawa komfortu życia pacjenta przez wyeliminowanie objawów takich jak ból, pieczenie, drętwienie w obrębie twarzy i głowy, a także przywrócenie równowagi mięśniowej tego rejonu.

Dowiedz się więcej

Fizjoterapia uroginekologiczna

Główny założeniem fizjoterapii uroginekologicznej jest zadbanie o kobiece dno miednicy – czyli rejon związany z szeregiem mięśni funkcjonalnie połączonych z pęcherzem moczowym, macicą i odbytnicą.

Dowiedz się więcej

Terapia skolioz i wad postawy

Ogromne znaczenie w powstawaniu bólu i innych dolegliwości, a także zniekształceń ciała u dorosłych należy przypisać tzw. ukrytym zaburzeniom czynności ruchowych wieku dziecięcego.

Dowiedz się więcej

Terapia edukacyjna

W Terapii Edukacyjnej wykorzystujemy sprawdzone praktycznie sposoby i techniki zaczerpnięte z różnych metod psychoterapii (Gestalt, RTZ, Analiza Transakcyjna, innych), dostosowane do potrzeb pracy z narządem ruchu.

Dowiedz się więcej

Terapia czaszkowo- krzyżowa

Terapia czaszkowo-krzyżowa to jedna z metod terapii manualnej. Stosowana jest przy dolegliwościach związanych nie tylko z ciałem pacjenta, ale również z całą jego osobą.

Dowiedz się więcej

Refleksologia

Zabiegi refleksologii poprawiają unerwienie, krążenie krwi w organizmie, jednocześnie usprawniają układ limfatyczny, który łatwiej usuwa toksyny. Dodatkowo łagodzą bóle, obniżają stresy i napięcia.

Dowiedz się więcej

Mini turnus

MINI turnus to obszerny program terapii indywidualnej, a także atrakcyjne zajęcia dodatkowe! Z przyjemnością przedstawiamy ofertę MINI turnusu – trzydniowego pobytu  dla Pacjentów, którzy chcą rozwijać świadomość ciała.

Dowiedz się więcej

Masaż

Nasz zabieg masażu jest czymś więcej niż klasyczny masaż leczniczy czy też relaksacyjny; jest sumą różnych sposobów oddziaływania, które terapeuta dopasowuje indywidualnie do Twoich potrzeb.

Dowiedz się więcej

Lekarz specjalista ortopeda traumatolog

Autor prac naukowych opublikowanych w polskich i zagranicznych czasopismach ortopedycznych. Uczestnik niezliczonych konferencji, również jako aktywny mówca.

Dowiedz się więcej

Turnus leczniczy pięciodniowy

Pięciodniowe turnusy lecznicze organizujemy w ustalonych wcześniej terminach, od poniedziałku do piątku. Gorąco zachęcamy cierpiących z powodu dysfunkcji kręgosłupa i innych części narządu ruchu.

Dowiedz się więcej
Zostaw numer - oddzwonimy