Kobido – pakiet 6 sesji +1 masaż gratis

Odpręż się u nas dzięki technice Kobido

Masaż Kobido jest jedną z najbardziej skomplikowanych form masażu na świecie. Składa się z kilkudziesięciu ruchów, które są wykonywane w ściśle określonym schemacie. Kolejność nie jest przypadkowa. Całość rozpoczyna się od etapu masażu głębokiego, wykonywanego na suchej skórze bez poślizgu. Powoli i starannie rozpoczynamy rozluźnianie mięśni twarzy, szyi, dekoltu i ramion. Kolejny etap, to etap ruchów relaksacyjnych mających za zadanie na tyle rozluźnić napięcia mięśniowe, aby można było swobodnie przejść do szybkich i energicznych ruchów liftingujących. Pomiędzy tymi etapami, wplecione są ruchy drenujące, mające na celu odprowadzenie zaległej limfy i usunąć ewentualne opuchlizny twarzy. Po części liftingu i modelingu twarzy następuje akupresura, dzięki której stymulujemy narządy wewnętrzne do lepszej pracy.

Jak wygląda sesja Masażu Kobido

Jedna sesja trwa 1,5 godziny. Terapeuta najpierw delikatnie oczyszcza twarz a następnie przystępuje do kolejnych etapów masażu, który odbywa się w relaksującej atmosferze. W zależności od indywidualnych cech, niektóre osoby mogą odczuwać Kobido jako miejscowo delikatnie bolesny, zwłaszcza w rejonach gdzie występuje najwięcej napięć mięśniowych – np. mięśnie żwaczowe. Jest to jednak „komfortowy ból” przynoszący ulgę, a w trakcie masażu zdarza się pacjentom nawet zasnąć. Zaraz po masażu skóra może być lekko zaczerwieniona. Technika Kobido zawiera w sobie również pracę na punktach skóry głowy.

Jak często wykonywać zabieg?

Na początku zabieg należy wykonywać w serii 6 zabiegów raz w tygodniu, później 1 zabieg raz na 3-4 tygodnie, jako zabieg podtrzymujący.

Kto może skorzystać z zabiegu?

Oferta jest skierowana zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Masaż można wykonać także u osoby z brodą/zarostem.

Jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu?

  • botox – 2 tygodnie,
  • kwas hialuronowy – 6 tygodni,
  • nici liftingujące – 6 miesięcy,
  • aktywny trądzik różowaty,
  • przerwanie ciągłości skóry,
  • wszystkie choroby w stanie ostrym,
  • nowotwory,
  • ciąża – pierwszy trymestr

Kupując serię 6 masaży Kobido w formie pakietu  dodatkowo otrzymujesz 1 masaż gratis, a w prezencie:

pyszna i zdrowa czekoladowa witamina D3 NUION Puromedica

Jak kupić?

Pakiet jest dostępny w naszym sklepie internetowym.

Po dokonaniu zakupu – zadzwoń, zarezerwujemy Ci terminy sesji: 61 814 79 00

Regulamin pakietu zniżkowego

Zostaw numer - oddzwonimy