Wszystkich terapeutów z I° Kompetencji zapraszamy na Kurs Rozwijający Terapii Manualnej Rakowskiego.
Program kursu obejmuje praktyczne zastosowanie TMR w różnych dziedzinach i specjalnościach medycznych.
Kto może być uczestnikiem?
W kursie mogą uczestniczyć terapeuci posiadający I° Kompetencji w Terapii Manualnej Rakowskiego (absolwenci Kursu Terapii Manualnej Rakowskiego po zdanym egzaminie).
Z ilu części składa się nasz kurs?
Całość obejmuje 56 godzin edukacyjnych i składa się z dwóch modułów trzydniowych.
Ile kosztuje kurs?
Cena za oba moduły łącznie wynosi 3690 zł.
Istnieje możliwość powtarzania wybranych części lub całego kursu. W takim przypadku odpłatność wynosi 50% ceny aktualnie obowiązującej.
Szczegółowe zasady znajdują się w regulaminie kursów.
Ilość uczestników
Grupa liczy od 6 do 20 uczestników.
Gdzie odbywają się zajęcia ?
Zajęcia odbywają się w siedzibie Instytutu Rakowskiego, w budynku Centrum Terapii Manualnej w Sierosławiu. Zajęcia prowadzone są na dwóch salach: sali wykładowej (120 m2) i sali do warsztatów i ćwiczeń (70m2). Uczestnikom udostępniamy szatnie, zaplecze sanitarne oraz ogólnodostępny hol z bufetem kawowym.
Udogodnienia w miejscu realizacji usługi:
- klimatyzacja
- wi-fi
- parking na miejscu,
- hotel i restauracja w pobliżu.
Prowadzący:
mgr Grzegorz Boczkowski
Więcej informacji o naszych Wykładowcach tutaj.
Jak się zapisać?
Wypełnij formularz zgłoszeniowy lub skontaktuj się z nami. Pocztą elektroniczną prześlemy potwierdzenie zgłoszenia wraz z nr konta, na które należy wnieść opłatę. Kolejność napływających wpłat decyduje o przyjęciu na kurs w danym terminie.
Szczegółową informację organizacyjną kursu prześlemy na tydzień przed datą jego rozpoczęcia.
Organizatorem kursu jest Instytut Rakowskiego, który jako placówka kształcenia ustawicznego działa pod numerem RSPO 274487. Instytut Rakowskiego posiada wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Poznaniu – nr ewidencyjny 2.30/00118/2020. Wpis do Rejestru umożliwia szkolenie osób bezrobotnych i poszukujących pracy, finansowane ze środków publicznych, takich jak np. Fundusz Pracy, PFRON, fundusze pomocowe Unii Europejskiej.
Kurs organizowany jest pod patronatem Polskiego Towarzystwa Terapii Manualnej Holistycznej oraz Katedry Higieny i Epidemiologii Collegium Medicum Uniwersytetu Zielonogórskiego. Po ukończeniu kursu Uczestnicy otrzymują 42 punkty edukacyjne.
Przeczytaj koniecznie
Program
Program kursu dostępny jest do pobrania w PDF tutaj.