ABC pacjenta

ABC pacjenta

 1. Rejestracja telefoniczna czynna od poniedziałku do czwartku w godzinach od 8:00 do 18:30,  w piątek od 8:00 do 15:30, pod numerem telefonu: 61 814 79 00.
 2. Wizyty ambulatoryjne umawiane są na konkretny dzień i godzinę  tylko telefonicznie.  Jeśli chcesz zgłosić się na turnus, skorzystaj z informacji o bieżących terminach i wolnych miejscach w zakładkach Turnus pięciodniowy i Mini turnus.
 3.  Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz dotrzeć na umówioną wizytę czy turnus koniecznie poinformuj nas o tym! Wspólnie ustalimy nowy termin.
 4. Dwukrotne nie pojawienie się na umówionej wizycie bez uprzedzenia powoduje utratę wszystkich następnych zarezerwowanych terminów. Dotyczy to również pakietów zniżkowych. Wówczas wpłacona kwota za pakiet nie podlega ani zwrotowi ani przeniesieniu na inne terminy.
 5. Oferujemy atrakcyjne  pakiety zniżkowe. Zapoznaj się z regulaminem.
 6. Centrum jest nieczynne w soboty, niedziele i święta. 
 7. Na pierwszą wizytę weź ze sobą zdjęcia RTG, badanie tomografii, rezonansu lub inne, jeśli je posiadasz. Jeśli nie masz żadnych badań, nie musisz ich robić specjalnie. 
 8. Przed wizytą konieczne jest dopełnienie kilku formalności, dlatego przyjdź około 10-15 minut wczesniej i zgłoś się do rejestracji.
 9.  Jeśli zapisałeś się na turnus, zabierz ze sobą dokumentację medyczną, strój sportowy, skarpetki do ćwiczeń i wygodne obuwie. 
 10. Nie wymagamy skierowań, wystarczy, że sam się do nas zgłosisz.
 11. Wizyty i turnusy są odpłatne. Szczegóły w cenniku.

Doumenty do pobrania:

 1. Oświadczenia i zgody Pacjenta.
 2. Oświadczenia i zgody rodzica / opiekuna prawnego dziecka.
 3. Wniosek o udostępnienie dokumentacji medycznej.

Informacje:

 1. Regulamin placówki.
 2. Wyciąg z Karty Praw Pacjenta.
 3. Regulamin udostępniania dokumentacji medycznej.
 4. Klauzula informacyjna.
 5. Klauzula informacyjna dotycząca marketingu.
 6. Klauzula informacyjna dotycząca badań naukowych.
CENTRUM TERAPII MANUALNEJ 61 814 79 00