Voucher Edukacyjny

Zainwestuj w wiedzę i rozwój!

Kup Voucher Edukacyjny, dzięki któremu sprawisz komuś wyjątkowy prezent.

To idealny wybór, jeśli:

🟦 chcesz obdarować kogoś oryginalnym i niebanalnym prezentem

🟦 jesteś szefem placówki leczniczej, a Twoi pracownicy są dla Ciebie ważni i zależy Ci na ich rozwoju

🟦 chcesz podnieść kompetencje swojego zespołu fizjoterapeutów, masażystów, położnych czy lekarzy

🟦 masz w swojej firmie niewykorzystany budżet szkoleniowy

🟦 chcesz nagrodzić pracownika.

Co zyskujesz kupując Voucher Edukacyjny?

🟦 jeśli zdecydujesz się na Voucher na konkretny kursnie musisz od razu deklarować terminu realizacji. Decyzję o dacie kursu uczestnik może podjąć w każdym momencie, pod warunkiem wolnych miejsc. Dodatkowo otrzymujesz gwarancję ceny, jaka obowiązuje w momencie zakupu, bez ryzyka zmiany ceny na wyższą w ciągu roku.

🟦 możesz wskazać konkretny kurs lub zdecydować się na voucher  kwotowy.  Wówczas sam ustalasz jego wartość. Możesz wskazać dowolną kwotę. Minimalny nominał to już 500 zł.

🟦 wybierz kurs lub wartość Vouchera, a my przygotujemy dla Ciebie pakiet, w skład którego wchodzi, oprócz Vouchera, jedna z wybranych przez nas książek dr. Andrzeja Rakowskiego w prezencie.

Jak kupić?

Skorzystaj z formularza lub napisz do nas: instytut@ctmrakowski.pl i poczekaj na kontakt od naszego doradcy edukacyjnego. 

Po ustaleniu szczegółów i dokonaniu przelewu otrzymasz pakiet, zawierający zakupiony Voucher i książkę.  Teraz wystarczy, aby obdarowana osoba dokonała rejestracji na wybrany kurs.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, zadzwoń:

Malwina Sienkowska, specjalista ds. obsługi klienta: 61 814 79 00

Regulamin korzystania z Voucherów

 1. Voucher stanowi dokument wystawiony przez Instytut Rakowskiego, zawierający informacje o wartości vouchera (kwocie do
  wykorzystania w ramach vouchera) lub wskazanym kursie, firmie lub osobie fizycznej, która zakupiła
  voucher i maksymalnym terminie realizacji vouchera.
 2. Voucher można zrealizować na wybrany kurs/kursy z aktualnie dostępnej oferty Instytutu Rakowskiego.
 3. Minimalna wartość Vouchera kwotowego wynosi 500 zł. W przypadku Voucherów przeznaczonych na konkretny kurs, jego wartość odpowiada cenie usługi, w momencie zakupu.
 4. W przypadku Voucherów kwotowych, gdy cena wybranego kursu jest niższa od wartości posiadanego Vouchera, wynikająca różnica nie podlega zwrotowi, ale może zostać wykorzystana i kolejne szkolenie. Jeżeli kwota, stanowiąca cenę za udział w wybranym kursie, przekracza wartość Vouchera, różnica musi zostać pokryta przez uczestnika szkolenia w formie przelewu na podstawie wystawionej faktury VAT.
 5. Voucher, na dedykowany kurs może być zrealizowany zgodnie ze wskazaniem. W drodze wyjątku może zostać przeliczony na wartość kwotową, zgodną z ceną usługi w momencie zakupu Vouchera i wykorzystany na zasadach Vouchera kwotowego.
 6. Voucher wystawiany jest na firmę, lub osobę prywatną.
 7. Voucher można wykorzystać w okresie wskazanym w momencie jego wystawienia. Data ważności Vouchera nie ulega przedłużeniu. Voucher niewykorzystany w terminie przepada.
 8. Vouchery nie podlegają zwrotowi ani wymianie na gotówkę
 9. Każdy Voucher posiada unikatowy numer, który należy wpisać w formularzu rejestracji na wybrany kurs w polu “kod rabatowy”. Na tej podstawie weryfikowana jest autentyczność realizowanego Vouchera.
 10. Zasady rejestracji i uczestnictwa w kursach i warsztatach Instytutu Rakowskiego określa regulamin.
 11. Zarówno nabywca Vouchera, jak i osoba z niego korzystająca  oświadcza, że zapoznała się z treścią niniejszego regulaminu oraz regulaminu kursów oraz, że  zaakceptowała jego postanowienia.
Zostaw numer - oddzwonimy