Psycholog

Zapraszamy na sesje i porady psychologiczne. Oferujemy fachowe i nowoczesne wsparcie  dzieciom i nastolatkom, dorosłym oraz parom.

Obszary pomocy

Terapia dzieci i młodzieży:
 • problemy emocjonalne
 • zaburzenia lękowe i depresyjne
 • trudności w relacjach społecznych
 • problemy z samoakceptacją
 • zaburzenia odżywiania
 • trudności i wątpliwości dotyczące własnego rozwoju seksualnego
 • zaburzenia neurorozwojowe
 • trudności wychowawcze
 • wsparcie w chorobie, niepełnosprawności, żałobie

Propozycja  dla Rodziców:

 • konsultacje i porady wychowawcze
 • rozmowy wspierające
 • trening umiejętności wychowawczych

Pomoc dla dorosłych:

 • terapia wspierająca w sytuacjach kryzysowych
 • terapia związku (terapia par)
 • stymulowania rozwoju osobistego i zawodowego
 • wsparcie terapeutyczne w chorobie, niepełnosprawności, żałobie
 • wsparcie w okresie ciąży i po porodzie

Terapia indywidualna prowadzona jest bez udziału członków rodziny lub innych osób. W przypadku terapii par poszukujemy rozwiązań z udziałem i korzyścią dla obojga partnerów.

Oferujemy także konsultacje, polegające na rozpoznaniu problemu i ustaleniu dalszej formy pomocy, a także porady, czyli działania dostosowane indywidualnie do potrzeb i problemu danej osoby,  mające na celu określenie jego istoty oraz zastosowanie określonych środków dla jego rozwiązania.

Przygotowujemy także pisemne opinie psychologiczne.

W ramach dodatkowej oferty współpracujemy także ze specjalistami z Fundacji Jesteśmy Kapitalni.

W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt z naszą rejestracją: 61 814 79 00

Karolina Piasecka

Ukończyła studia psychologiczne na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu w 2013r. ze specjalnością psycholog kliniczny oraz pracy. Podczas studiów odbyła staże w takich miejscach, jak Poznański Ośrodek Zdrowia Psychicznego, Oddział Dzienny przy ulicy Kosmonautów w Poznaniu, w Dziale Personalnym firmy Eurocash S.A. w Komornikach oraz Wielkopolskim Centrum Medycyny Pracy w Poznaniu. Od czerwca 2014r. prowadzi gabinet psychologiczny we Wrześni. Ukończyła kurs podstawowy z Terapii Systemowej na terenie Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej, Studia Podyplomowe z Psychologii Transportu na SWPS w Poznaniu. Uczestniczy w wielu szkoleniach i konferencjach, aby podnosić swoje kwalifikacje i kompetencje. Ukończyła między innymi Trening Umiejętności Prowadzenia Rozmów Pomocowych, Trening Umiejętności Społecznych, Kurs Wprowadzenia do Terapii ACT, przygotowuje się również do szkolenia Racjonalnej Terapii Zachowań (RTZ). Ma  4-letnie doświadczenie w prowadzeniu warsztatów grupowych z zakresu Umiejętności Interpersonalnych. Jak sam mówi, psychologia to nie tylko jej zawód, ale także pasja.

W swojej pracy wspiera się różnymi metodami terapeutycznymi, dostosowanymi do potrzeb wyrażanych przez klienta.

Uwielbia ludzi, a fakt, że jest w stanie im pomóc sprawia jej szczególną radość i satysfakcję.

“Sami nadajemy sens naszemu życiu, ale inni są w tym bardzo pomocni” – to myśl, która towarzyszy Jej w pracy.

Urszula Opic-Piasecka

Ukończyła studia wyższe magisterskie ze specjalnością psychologia kliniczna na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Kilka lat byłam nauczycielem akademickim w Instytucie Psychologii UAM w Poznaniu. W 1988 roku rozpoczęła pracę w poradnictwie psychologiczno – pedagogicznym. Ma wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i ich rodzicami nabywane również w szkołach, przedszkolach ogólnodostępnych i specjalnych i innych placówkach opiekuńczo – wychowawczych i rewalidacyjnych. Wspiera rodziny i pary w sytuacji kryzysu.
Od czasu ukończenia studiów brała udział w ok. 70 formach doskonalenia zawodowego z różnych obszarów tematycznych w celu nabycia wszechstronnej wiedzy z zakresu psychologii.
Ukończyła studia podyplomowe nt.: „Psychologia w marketingu i zarządzaniu” oraz kurs kwalifikacyjny dla oświatowej kadry kierowniczej. Nabyta w ten sposób wiedza pozwala jej wspierać młodzież i osoby dorosłe w ich rozwoju zawodowym.
Posiada kwalifikacje do wstępnego rozpoznawania problemów z rozwojem mowy u dzieci i dorosłych. Swoją ofertę kieruje do dzieci w wieku przedszkolnym, dzieci i młodzieży szkolnej, ich rodziców oraz par.

Fundacja Jesteśmy Kapitalni

Aleksandra Nazar-Rzejak

Psycholog, pedagog, trener rozwoju osobistego, terapeuta systemowy. Pracuje w nurcie psychoterapii akceptacji i zaangażowania ACT. Od kilkunastu lat pracuje w różnych środowiskach i organizacjach z młodzieżą i ich rodzinami. Cały czas uczy się i dokształca w zakresie psychologii dzieci i młodzieży.

Małgorzata Maruszczak

Psycholog, trener rozwoju osobistego i zawodowego, terapeuta pracujący w nurcie psychoterapii akceptacji i zaangażowania ACT (terapia poznawczo-behawioralna uzupełniona o uważność i pracę nad wartościami). Odbyła dwuletnie szkolenia w zakresie psychoterapii dzieci i młodzieży. Prowadziła zajęcia z Diagnozy Psychologicznej na Uniwersytecie SWPS.

Umów się na wizytę

Skontaktuj się
Zostaw numer - oddzwonimy