Blog

Mateusz Tomaszewski

mgr Mateusz Tomaszewski

Terapeuta

Jestem magistrem fizjoterapii o numerze prawa wykonywania zawodu 60630. Tytuł zawodowy uzyskałem w trakcie pięcioletnich studiów na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Przygodę z Terapią Manualną Rakowskiego rozpocząłem w 2020 roku, kiedy to podjąłem decyzję o rozpoczęciu cyklu szkoleń. Olbrzymi potencjał tej metody spowodował, że stała się podstawą mojej praktyki zawodowej. Ponadto, jako osoba zafascynowana mądrością Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, wplatam zabiegi akupunkturowe w proces terapeutyczny pacjentów.

Pracę zawodową rozpocząłem już w trakcie trwania studiów jako fizjoterapeuta w jednej z poznańskich siłowni, a na krótko przed obroną pracy magisterskiej zostałem zatrudniony na Oddziale Dziennego Pobytu w Ortopedyczno-Rehabilitacyjnym Szpitalu Klinicznym im. Wiktora Degi w Poznaniu. Od kwietnia 2022 mam przyjemność być częścią zespołu Centrum Terapii Manualnej w Sierosławiu.  W wolnym czasie lubię włożyć rękawice i zmęczyć się na treningu boksu tajskiego, bądź chwycić za mikrofon i pograć razem ze swoim zespołem.


Ukończone szkolenia:

  • Terapia Manualna Rakowskiego
  • Masaż tkanek głębokich
  • Kinesiotaping
  • Szkoła Akupunktury Tradycyjnej w Bydgoszczy (w trakcie)
Zostaw numer - oddzwonimy