Karina Betlejewska

Karina Betlejewska

mgr Karina Betlejewska

Terapeuta

Jestem fizjoterapeutką, absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, gdzie uzyskałam tytuł magistra. Fizjoterapia jest moją pasją. Już w czasie studiów zaczęłam pracować w przychodni, gdzie głównie zajmuję się pacjentami ortopedycznymi. Biorąc udział w różnych kursach oraz szkoleniach dążę do podnoszenia swoich kwalifikacji oraz staram się rozwijać w tak wyjątkowej dziedzinie jaką jest fizjoterapia. Staram się na bieżąco zapoznać z najnowszymi metodami terapii. Obecnie jestem w trakcie kursu Terapii Manualnej Rakowskiego i technika masażysty. To właśnie udział w kursie TMR spowodował, że należę także do Zespołu Terapeutycznego Centrum Terapii Manualnej.

W swojej codziennej praktyce gabinetowej każdego pacjenta staram się traktować wyjątkowo i indywidualnie. Moim zadaniem jest troska o jego zdrowie. W trakcie terapii uświadamiam pacjentom, że umiejscowienie bólu nie oznacza, że leży tam jego przyczyna, ponieważ może ona się znajdować w całkowicie innym obszarze.

W wolnym czasie aktywnie spędzam czas. Lubię nowe wyzwania, które napędzają mnie do działania, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Jestem osobą, która na przygody i nowe doświadczenia jest na tak.


Kursy i szkolenia:

  • Terapia Manualna Rakowskiego (w trakcie)
  • Praca z tkanką łączną w terapii blizn
  • Technik masażysta (w trakcie)
Zostaw numer - oddzwonimy