Praktyki dla absolwentów kursu TMR

Miło nam poinformować, że Instytut Rakowskiego we współpracy z Centrum Terapii Manualnej uruchamia zorganizowane praktyki dla absolwentów kursu TMR. Celem praktyk jest pomoc w przygotowaniu się do złożenia egzaminu a także doskonalenie warsztatu terapeutycznego dla innych, pragnących rozwijać swoje umiejętności w zakresie praktycznego stosowania TMR. Praktyki można odbywać podczas pięciodniowego turnusu leczniczego.

Praktyka odbywa się pod kierunkiem wyznaczonego terapeuty, który planuje udział odbywającego praktyki we wszystkich zajęciach przeznaczonych dla pacjentów: sesji terapeutycznej, terapii edukacyjnej, autoterapii grupowej, indywidualnym programie autoterapii. Odbywający praktyki ma możliwości śledzenia i brania bezpośredniego udziału w całościowym procesie terapeutycznym kilkunastu chorych. Praktyka trwa 8 godzin dziennie od poniedziałku do piątku. Uczestnik praktyki może korzystać z komentarzy, wyjaśnień itp. kierującego praktyką, odnośnie zastosowanych u danego chorego procedur badawczych i terapeutycznych. Kierujący umożliwia odbywającemu praktykę wykonywanie niektórych zabiegów, jeśli pacjent wyrazi na to zgodę.

Uczestnik jest zobowiązany do prowadzenia dzienniczka praktyk, na którego podstawie otrzyma zaświadczenie o ich odbyciu.

Kto może być uczestnikiem?

W praktykach mogą uczestniczyć wyłącznie absolwenci Kursu Podstawowego i Specjalistycznego TMR (wszystkie moduły) a także Kursu Podstawowego TMR oraz pojedynczych kursów specjalistycznych.


Zapisz się na kurs

Gdzie odbywają się zajęcia?

Praktyki odbędą  się w siedzibie Centrum Terapii Manualnej w Sierosławiu.

Jak się zapisać?

Wypełnij formularz zgłoszeniowy lub skontaktuj się z nami. Pocztą elektroniczą prześlemy potwierdzenie zgłoszenia, informacje organizacyjne oraz  nr konta, na które prosimy wpłacić należność. prosimy także o wypełnienie i odesłanie najpóźniej na 14 dni roboczych przed planowanym terminem praktyk  Formularza przygotowującego. Zawarte w nim informacje, potrzeby i oczekiwania pomogą najkorzystniej zaplanować pracę.

Odpłatność

Koszt tygodniowych praktyk na turnusach leczniczych wynosi 1500,00 zł

Prowadzący

dr n. med. Janina Słobodzian-Rakowska

mgr Justyna Sieracka

dr n. o zdr. Bogumiła Dampc

dr n. o zdr. Magdalena Tomczak

mgr Danuta Sokołowska

Więcej informacji o prowadzących tutaj.

Najbliższe terminy

11.09.2023 - 15.09.2023 - Zapisz się na ten termin
16.10.2023 - 20.10.2023 - Zapisz się na ten termin
13.11.2023 - 17.11.2023 - Zapisz się na ten termin
04.12.2023 - 08.12.2023 - Zapisz się na ten termin

Zobacz kalendarz kursów

Zapisz mnie
Zostaw numer - oddzwonimy