Sztuka Sprawności

Zapraszamy na cotygodniowe zajęcia:  SZTUKA SPRAWNOŚCI!

Każdy ma szansę żyć w zdrowiu, sprawności, szczęściu... Aby to osiągnąć trzeba wiedzieć i umieć.

Znajdziesz to u nas!

Celem zajęć jest osiągnięcie równowagi mięśniowej i stawowej. To czas poświęcony na rozluźnianie tych mięśni, które w codziennym życiu ulegają nadmiernemu napięciu, a także szansa wzmocnienia tych, które reagują osłabieniem. Dzięki bezpiecznie dobranym ćwiczeniom wzmacniamy ich głębokie partie, poprawiamy elastyczność, koordynację i równowagę. Uczymy się kontroli oddechu, dzieki czemu uzyskujemy skupienie, wyciszenie. Zajęcia obejmują intensywną pracą nad ciałem i umysłem. 

Podczas zajęć wykorzystujemy i łączączymy techniki z różnych dziedzin takich jak: hatha yoga, Terapia Manualna Holistyczna, świadomość ciała, pilates, improwizacja, kontakt improwizacja, praca z oddechem. 

Co jest potrzebne?

Wystarczy niekrępujący ruchów strój. Ćwiczymy na boso. Sala jest wyposażona we wszystkie niezbedne pomoce. Wystarczy tylko przyjść!  

Zajęcia prowadzone są w grupach od 8 do 12 osób.
Czas trwania: 1,5  godziny

Terminy

Zajęcia odbywają się we wtorki o godzinie 18:30.

Cena

Jednorazowe wejście na zajęcia:  25 zł

Karnet miesięczny do wykorzystania w ciągu 6 tygodni: 80 zł

Z Kartą Mieszkańca 10% zniżki!

Prowadzący

Joanna Gronek - mgr fizjoterapii, właścicielka firmy CUD YOGA, absolwentka pierwszego stopnia kierunku Taniec, w specjalności Kompozycje i techniki taneczne. Jako fizjoterapeuta zwraca szczególną uwagę na prawidłową pracę ciała dostosowaną do indywidualnych potrzeb uczestników zajęć. 

Jeśli potrzebujesz konsultacji fizjoterapeuty, przyjdź chwilę przed zajęciami i dowiedz się jak zadbać o swoje bezpieczeństwo podczas ćwiczeń.

Zapraszamy!

Klauzula informacyjna

Zapisz się!

 

 

CENTRUM TERAPII MANUALNEJ 61 814 79 00