Sztuka Sprawności

Zapraszamy na cotygodniowe zajęcia:  SZTUKA SPRAWNOŚCI!

Każdy ma szansę żyć w zdrowiu, sprawności, szczęściu... Aby to osiągnąć trzeba wiedzieć i umieć.

Znajdziesz to u nas!

Celem zajęć jest osiągnięcie równowagi mięśniowej i stawowej. To czas poświęcony na rozluźnianie tych mięśni, które w codziennym życiu ulegają nadmiernemu napięciu, a także szansa wzmocnienia tych, które reagują osłabieniem. Dzięki bezpiecznie dobranym ćwiczeniom wzmacniamy ich głębokie partie, poprawiamy elastyczność, koordynację i równowagę. Uczymy się kontroli oddechu, dzięki czemu uzyskujemy skupienie, wyciszenie. Zajęcia obejmują intensywną pracą nad ciałem i umysłem. 

Podczas zajęć wykorzystujemy i łączymy techniki z różnych dziedzin takich jak: hatha yoga, Terapia Manualna Rakowskiego, świadomość ciała, pilates, improwizacja, kontakt improwizacja, praca z oddechem. 

Co jest potrzebne?

Wystarczy niekrępujący ruchów strój. Ćwiczymy na boso. Sala jest wyposażona we wszystkie niezbędne pomoce. Wystarczy tylko przyjść!  

Zajęcia prowadzone są w grupach max 9-cio osobowych.
Czas trwania: 1,5  godziny

Terminy

Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki o godzinie 18:30.

Cena

Jednorazowe wejście na zajęcia:  30 zł

Karnet - 4 wejścia do wykorzystania w ciągu 6 tygodni: 100 zł

Karnet - 8 wejść do wykorzystania w ciągu 6 tygodni: 190 zł

Z Kartą Mieszkańca 10% zniżki!

Zasady uczestnictwa:

Ze względów organizacyjnych oraz aby zapewnić wszystkim ćwiczącym maksymalny komfort uczestnictwa ilość miejsc na zajęciach jest ograniczona. Dlatego na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy.

Osoby, które wykupią karnet mają pierwszeństwo wejścia, z tym, że o nieobecności powinny powiadomić naszą rejestrację najpóźniej dnia poprzedniego, aby umożliwić innym chętnym uczestnictwo. Wówczas wejście pozostaje aktywne do wykorzystania maksymalnie w ciągu 6 tygodni od daty zakupu karnetu, 

W przypadku nie zgłoszenia nieobecności niewykorzystane wejście przepada. Prosimy zatem o wcześniejsze powiadamianie nas o takich sytuacjach.

Uczestnicy korzystający z wejściówek jednorazowych zapisują się na zajęcia telefonicznie: 61 814 79 00. 

Jednorazowo można zapisać się maksymalnie na 2 zajęcia. Należy wówczas opłacić jez góry. Wejściówki jednorazowe są ważne w danym dniu.

Uprzejmie informujemy, że w przypadku braku zgłoszenia na zajęcia, wejście może okazać się niemożliwe, jeśli limit miejsc zostanie wcześniej wyczerpany. 

O dostępności miejsc w danym dniu informujemy na naszym profilu facebook. Zachęcamy do polubienia i obserwowania strony.

Prowadzący

Joanna Gronek - mgr fizjoterapii, właścicielka firmy CUD YOGA, absolwentka pierwszego stopnia kierunku Taniec, w specjalności Kompozycje i techniki taneczne. Jako fizjoterapeuta zwraca szczególną uwagę na prawidłową pracę ciała dostosowaną do indywidualnych potrzeb uczestników zajęć. 

Jeśli potrzebujesz konsultacji fizjoterapeuty, przyjdź chwilę przed zajęciami i dowiedz się jak zadbać o swoje bezpieczeństwo podczas ćwiczeń.

Zapraszamy!

Klauzula informacyjna

Zapisz się!

 

 

CENTRUM TERAPII MANUALNEJ 61 814 79 00