Zapraszamy na warsztaty doskonalące, które pozwolą na utrwalenie, ugruntowanie wiedzy i praktyki w zakresie Terapii Manualnej Rakowskiego. Zajęcia będą ukierunkowane na powtarzanie oraz doskonalenie technik biomechanicznych poznanych podczas nauki na poszczególnych częściach kursu TMR oraz rozwiązywanie problemów klinicznych w praktyce terapeutycznej.
Weź udział w zajęciach jeśli:
- ukończyłeś/aś lub jesteś w trakcie Kursu Podstawowego TMR
- ukończyłeś/aś lub jesteś w trakcie Kursu Specjalistycznego TMR
- techniki biomechaniczne wykonywałeś rzadko lub wcale w swojej codziennej pracy i chcesz nabrać pewności
- praktykujesz już zabiegi ręczne ale chcesz zweryfikować swoją technikę i doskonalić się
- masz trudność z jakąś konkretną techniką i potrzebujesz powtórki
- czujesz, że chciałbyś znów potrenować i poczuć na sobie techniki biomechaniczne, aby jeszcze lepiej je zrozumieć.
Program
Przewidujemy zająć się technikami dla stawów krzyżowo- biodrowych, segmentów ruchowych kręgosłupa, połączenia głowowo- szyjnego oraz wieloma innymi, szczególnie tymi, na które uczestnicy zgłoszą zapotrzebowanie.
Ile kosztują zajęcia?
Cena warsztatu wynosi 350zł
Gdzie odbywają się zajęcia ?
Zajęcia odbywają się w siedzibie Instytutu Rakowskiego, w budynku Centrum Terapii Manualnej w Sierosławiu. Zajęcia prowadzone są na dwóch salach: sali wykładowej (120 m2) i sali do warsztatów i ćwiczeń (70m2). Uczestnikom udostępniamy szatnie, zaplecze sanitarne oraz ogólnodostępny hol z bufetem kawowym.
Udogodnienia w miejscu realizacji usługi:
- klimatyzacja
- wi-fi
- parking, hotel i restauracja w pobliżu.
Prowadzący
mgr Grzegorz Boczkowski
Więcej informacji o naszych Wykładowcach tutaj.
Jak się zapisać?
Wypełnij formularz zgłoszeniowy. Pocztą prześlemy potwierdzenie zgłoszenia wraz z nr konta, na które prosimy wpłacić należność. Maksymalna liczba uczestników warsztatu wynosi 26 osób. Kolejność napływających wpłat decyduje o przyjęciu na warsztat w danym terminie.
Organizatorem warsztatów jest Instytut Rakowskiego, który jako placówka kształcenia ustawicznego działa pod numerem RSPO 274487. Instytut Rakowskiego posiada wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Poznaniu – nr ewidencyjny 2.30/00118/2020. Wpis do Rejestru umożliwia szkolenie osób bezrobotnych i poszukujących pracy, finansowane ze środków publicznych, takich jak np. Fundusz Pracy, PFRON, fundusze pomocowe Unii Europejskiej.
Warsztat organizowany jest pod patronatem Polskiego Towarzystwa Terapii Manualnej Holistycznej oraz Katedry Higieny i Epidemiologii Collegium Medicum Uniwersytetu Zielonogórskiego. Po ukończeniu kursu Uczestnicy otrzymują 6 punktów edukacyjnych.