Program regeneracyjny

Potrzebujesz relaksu i naładowania baterii?
Sprawdź nasz program trzech odprężających sesji manualnych.

Krok pierwszy – masaż Kobido.  Rytuał składający kilkudziesięciu ruchów głęboko odprężających mięśnie twarzy, głowy, dekoltu i karku. Poczujesz efekt rozluźnienia i upiększenia twarzy jak po dobrym śnie. Szczególnie wskazany dla żyjących pod presją i zaciskających zęby. Zarówno dla Pań jak i Panów.

Sesja trwa 1 godz. 30 min.
Więcej o Kobido tutaj.

Krok drugi – masaż relaksacyjny. To zadbanie o napięty kark, plecy, ręce i nogi. Fizjoterapeuta doskonale zna anatomię stresu. Na Twoje życzenie masaż będzie bardziej lub mniej intensywny.

Sesja trwa 1 godz.
Więcej o tym masażu tutaj.

Krok trzeci – refleksoterapiaStopy to skarbnica receptorów odpowiedzialnych za wszystkie narządy wewnętrzne. Doświadczysz uczucia odprężenia w całym ciele i wyciszenia umysłu. To wisienka na torcie Twojego programu regeneracyjnego.

Sesja trwa 1 godz.
Więcej o refleksologii tutaj.

Kupując pakiet dodatkowo otrzymujesz:

  • witaminę D3 NUION Puromedica w prezencie
  • jednorazowy 20% rabat na zakupy a naszym sklepie.

Pozwól się zaopiekować fachowym terapeutom. Stworzyliśmy ten program specjalnie dla osób będących w pośpiechu, przytłoczonych obowiązkami i mających dużo na głowie. Już czas zadbać o siebie, zwolnić i przypomnieć sobie jak to jest gdy jest spokojnie i „normalnie”. Zapraszamy serdecznie na zastrzyk witalności do naszego Centrum.

Nasz Program regeneracyjny jest doskonałym uzupełnieniem turnusu leczniczego. Kupując pakiet wcześniej Pacjenci przyjeżdżający na turnus mają zagwarantowaną dostępność usług, wchodzących w jego skład, bez konieczności rezerwacji godzin.

Jak kupić?

Pakiet jest dostępny w naszym sklepie internetowym.

Po dokonaniu zakupu – zadzwoń, zarezerwujemy Ci terminy sesji: 61 814 79 00

Sam decydujesz jak często chcesz przyjeżdżać. Zalecamy jednak aby sesje rozłożyć co kilka dni i nie rzadziej niż co dwa – trzy tygodnie. Jeśli realizujesz pakiet podczas turnusu leczniczego, zaplanujemy dla Ciebie najkorzystniejsze terminy poszczególnych sesji. Będą one uzupełnieniem codziennego planu terapii realizowanego  na turnusie.

Umów się na wizytę

Skontaktuj się
Zostaw numer - oddzwonimy