Blog

Potrzebujesz relaksu i naładowania baterii?
Sprawdź nasz program trzech odprężających sesji manualnych.

Krok pierwszy – masaż Kobido.  Rytuał składający kilkudziesięciu ruchów głęboko odprężających mięśnie twarzy, głowy, dekoltu i karku. Poczujesz efekt rozluźnienia i upiększenia twarzy jak po dobrym śnie. Szczególnie wskazany dla żyjących pod presją i zaciskających zęby. Zarówno dla Pań jak i Panów.

Sesja trwa 1 godz. 30 min.
Więcej o Kobido tutaj.

Krok drugi – masaż relaksacyjny. To zadbanie o napięty kark, plecy, ręce i nogi. Fizjoterapeuta doskonale zna anatomię stresu. Na Twoje życzenie masaż będzie bardziej lub mniej intensywny.

Sesja trwa 1 godz.
Więcej o tym masażu tutaj.

Krok trzeci – refleksoterapiaStopy to skarbnica receptorów odpowiedzialnych za wszystkie narządy wewnętrzne. Doświadczysz uczucia odprężenia w całym ciele i wyciszenia umysłu. To wisienka na torcie Twojego programu regeneracyjnego.

Sesja trwa 1 godz.
Więcej o refleksologii tutaj.

Pozwól się zaopiekować fachowym terapeutom. Stworzyliśmy ten program specjalnie dla osób będących w pośpiechu, przytłoczonych obowiązkami i mających dużo na głowie. Już czas zadbać o siebie, zwolnić i przypomnieć sobie jak to jest gdy jest spokojnie i „normalnie”. Zapraszamy serdecznie na zastrzyk witalności do naszego Centrum.

Nasz Program regeneracyjny jest doskonałym uzupełnieniem turnusu leczniczego. Kupując pakiet wcześniej Pacjenci przyjeżdżający na turnus mają zagwarantowaną dostępność usług, wchodzących w jego skład, bez konieczności rezerwacji godzin.

Jak kupić?

Pakiet jest dostępny w naszym sklepie internetowym.

Po dokonaniu zakupu – zadzwoń, zarezerwujemy Ci terminy sesji: 61 814 79 00

Sam decydujesz jak często chcesz przyjeżdżać. Zalecamy jednak aby sesje rozłożyć co kilka dni i nie rzadziej niż co dwa – trzy tygodnie. Jeśli realizujesz pakiet podczas turnusu leczniczego, zaplanujemy dla Ciebie najkorzystniejsze terminy poszczególnych sesji. Będą one uzupełnieniem codziennego planu terapii realizowanego  na turnusie.

Zostaw numer - oddzwonimy