Kurs: Terapia Manualna Holistyczna- specjalistyczny moduł II -dla absolwentów trzymodułowego kursu podstawowego TMH - OSTATNI TERMIN- STARA CENA!

1/48 godzin edukacyjnych/2190 złZapisz mnie!

Kto może być uczestnikiem:

W programie kursu specjalistycznego mogą uczestniczyć mogą lekarze, magistrowie rehabilitacji ruchowej, fizjoterapii oraz studenci ostatniego roku studiów magisterskich (nie licencjackich) na tych kierunkach. Moduł II kursu specjalistycznego TMH jest dedykowany tylko absolwentom trzymodułowego kursu podstawowego Terapii Manualnej Holistycznej.

Całość  trwa cztery dni - razem 48 godzin edukacyjnych. Kursy specjalistyczne można realizować w wybranej kolejności. Warunkiem jest uprzednie ukończenie kursu podstawowego.

Gdzie odbywają się zajęcia ?

Zajęcia odbywają się w siedzibie Centrum Terapii Manualnej w Sierosławiu.

Co obejmuje kurs:

Moduł II specjalistyczny

Diagnostyka radiologiczna kręgosłupa.

Zespoły czynnościowego przejścia szyjno-piersiowego.

Stawy kończyny górnej i obręczy bakowej.

Prowadzący:

  • dr n. wf. Andrzej Rakowski
  • dr n. med. Janina Słobodzian-Rakowska
  • mgr Bogumiła Dampc

Asystenci:

  • mgr Grzegorz Boczkowski
  • mgr Magdalena Tomczak
  • mgr Justyna Sieracka
  • mgr Danuta Sokołowska
  • mgr Bartłomiej Kaczmarek

Jak się zapisać?

Wypełnij formularz zgłoszeniowy lub skontaktuj się z nami. Pocztą prześlemy potwierdzenie zgłoszenia wraz z nr konta, na które prosimy wpłacić 300 zł, jako potwierdzenie zgłoszenia. Kolejność napływających wpłat decyduje o przyjęciu na kurs w danym terminie. O kwotę tę pomniejszona zostanie opłata za pierwszy moduł. Osoby, które zgłoszą swój udział otrzymają w ciągu tygodnia, pocztą, potwierdzenie rezerwacji miejsca.

Szczegółową informację organizacyjną kursu pierwszego prześlemy 4-5 tygodni przed datą jego rozpoczęcia.

Dokumenty

Każdy absolwent kursu TMH otrzymuje Zaświadczenie ukończenia kursu spesjalistycznego.

Ukończony pełny program kształcenia: czteromodułowy kurs podstawowy + I i II moduł specjalistyczny lub trzymodułowy kurs podstawowy + I, II i III moduł specjalistyczny  daje prawo do złożenia egzaminu przed Komisją PTTMMH i uzyskania I stopnia kompetencji w TMH.

Kursy TMH akredytowane są przez PTTMMH. Nasi absolwenci pracują od lat w szeregu krajach Unii. Osiągają tam sukcesy i są poszukiwanymi pracownikami; zakładają swoje prywatne praktyki.

Program kursu

Prorgamy kursów specjalistycznych TMH dostępne są do pobrania:

Terminy

Najbliższe terminy:

Obecnie nie ma wyznaczonych terminów. Zachęcamy jednak do sprawdzenia ponownie za kilka dni, lub zapisania się na newsletter.

Zobacz także:

CENTRUM TERAPII MANUALNEJ 61 814 79 00