Teleporada

Zapraszamy na konsultacje telefoniczne!

Teleporada dotyczy stanów ostrych, trudnych, zespołów bólowych kręgosłupa z uciskiem na korzeń nerwowy. Zapraszamy Pacjentów, którzy cierpią na ostre dolegliwości bólowe narządu ruchu: kręgosłupa, kończyn dolnych, górnych, głowy, którzy poszukują odpowiedzi na pytanie: czy konieczna jest operacja, czy kwalifikuję się do leczenia zachowawczego, co mogę zrobić by sobie ulżyć w cierpieniu.

Pacjent wykupuje teleporadę, przesyła elektronicznie swoje badania: MRI, TK, RTG oraz krótki opis swoich dolegliwości do rejestracji CTM. Rejestracja wyznacza termin realizacji usługi. Specjalista po zapoznaniu się z przesłanymi dokumentami kontaktuje się z Pacjentem telefoniczne w umówionym terminie. Przeprowadza wywiad, omawia przesłane badania, udziela porady stosownie do stanu Pacjenta.

Czas trwania 30 min.
Cena usługi: 70 zł
 

Aby umówić wizytę skonatktuj się z naszą rejestracją +48 61 8147900. Rejestratorka udzieli szczegółowych informacji, ustali termin  i przeprowadzi Cię przez proces płatności.

Możesz także samodzielnie zakupić usługę w naszym sklepie interentowym. Pamiętaj, aby po złożeniu zamówienia ustalić termin swojej wizyty z rejestracją CTM.

CENTRUM TERAPII MANUALNEJ 61 814 79 00