Mini turnus

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę MINI turnusu - trzydniowego pobytu  dla Pacjentów, którzy  chcą:

  • kontynuować terapię
  • doskonalić autoterapię
  • rozwijać świadomość ciała
  • skorzystać z szerokiej oferty terapeutycznej, edukacyjnej oraz rekreacyjnej.

MINI turnus to obszerny program terapii indywidualnej,
a także atrakcyjne zajęcia dodatkowe!

Jak wygląda plan ?

Pobyt trwa 3 dni, a program dzienny obejmuje ok. 3 godzin zajęć:

  1. terapia manualna- ok. 50 minut
  2. autoterapia indywidualna – ok. 45 minut
  3. terapia CranioSacralnamanipulacje wisceralne lub manipulacje powięzi- ok. 50 min.

Po uzgodnieniu z terapeutą prowadzącym Istnieje mozliwość skorzystania z masażu czy drenażu limfatycznego. Oferujemy także indywidualne sesje terapii edukacyjnej, a także konsultacje u dietetyka wraz z możliwością opracowania diety. Zachęcamy do udziału we wtorkowych zajęciach Sztuka Sprawności. Zajęcia te są płatne dodatkowo.

Zapisy na turnus:

Prosimy zainteresowanych o telefoniczne zgłaszanie swojego udziału. Rezerwacja miejsc dokonywana jest indywidualnie, w oparciu o aktualną dostępność wolnych terminów.  Pocztą lub e-mailem prześlemy potwierdzenie zgłoszenia wraz z nr konta, na które prosimy wpłacić 450 zł, jako potwierdzenie zgłoszenia. O kwotę tę pomniejszona zostanie końcowa opłata za turnus. Pracownik rejestracji skontaktuje się w celu ustalenia godziny rozpoczęcia zajęć pierwszego dnia turnusu, a także rezerwacji hotelu. 

UWAGA!

Rezygnację czy zmianę terminu turnusu można zgłaszać najpóźniej na 10 dni przed jego rozpoczęciem. Po tym terminie przedpłaty nie będą zwracane.

Miejsce w pokoju dwu lub trzyosobowym rezerwujemy pod warunkiem, że na danym turnusie znajdą się osoby chętne do wspólnego zakwaterowania. Restauracja hotelowa nie realizuje specjalnych diet.

Odpłatność:

Koszt turnusu kalkulowany jest indywidualnie dla każdego pacjenta. Zajęcia realizowane poza programem podstawowym (masaż, drenaż, terapia CranioSacralna, konsultacja dietetyczna, terapia edukacyjna) są płatne dodatkowo. Szczegóły dostępne są w zakładce cennik. Nie realizujemy refundacji z NFZ. Należności prosimy regulować na miejscu, gotówką lub kartą. 

 

CENTRUM TERAPII MANUALNEJ 61 814 79 00