ABC pacjenta

ABC pacjenta

  1. Rejestracja telefoniczna czynna od poniedziałku do czwartku w godzinach od 7:30 do 18:00,  w piątek od 7:30 do 16:00, pod numerem telefonu: 61 814 79 00.
  2. Wizyty ambulatoryjne umawiane są na konkretny dzień i godzinę  tylko telefonicznie.  Jeśli chcesz zgłosić się na turnus, skorzystaj z informacji o bieżących terminach i wolnych miejscach w zakładce Turnus pięciodniowy.
  3.  Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz dotrzeć na umówioną wizytę czy turnus koniecznie poinformuj nas o tym! Wspólnie ustalimy nowy termin.
  4. Dwukrotne nie pojawienie się na umówionej wizycie bez uprzedzenia powoduje utratę wszystkich następnych zarezerwowanych terminów. Dotyczy to również pakietów zniżkowych. Wówczas wpłacona kwota za pakiet nie podlega ani zwrotowi ani przeniesieniu na inne terminy.
  5. Oferujemy atrakcyjne  pakiety zniżkowe. Zapoznaj się z regulaminem.
  6. Centrum jest nieczynne w soboty, niedziele i święta. Wyjątek stanowią dyżury sobotnie w wybranych terminach. Sprawdź kalendarz zajęć.
  7. Na pierwszą wizytę weź ze sobą zdjęcia RTG, badanie tomografii, rezonansu lub inne, jeśli je posiadasz. Jeśli nie masz żadnych badań, nie musisz ich robić specjalnie. 
  8.  Jeśli zapisałeś się na turnus, zabierz ze sobą dokumentację medyczną, strój sportowy, skarpetki do ćwiczeń i wygodne obuwie. 
  9. Nie wymagamy skierowań, wystarczy, że sam się do nas zgłosisz.
  10. Wizyty i turnusy są odpłatne. Szczegóły w cenniku.
CENTRUM TERAPII MANUALNEJ 61 814 79 00